Ako si vybrať dĺžku a odtieň

Obrázok

Výber dĺžky Clip-in závisí od výšky postavy. Na 165cm-170cm postavu sú 45cm až 50cm Clip-in vlasy plne postačujúce na prirodzené predĺženie. Takto predĺžené vlásky siahajú 5 až 10 cm pod prsia. Približne do polovičky chrbta. Dobrá pomôcka pri meraní dĺžky je krajčírsky meter. Priložte si ho na vrch ucha a pomocou metra si môžete odmerať potrebnú dĺžku vlasov.

POZOR: Vaše vlasy potrebujú minimálnu dĺžku, aby sa mohli Clip-in použiť. Všeobecne však platí, ak sú vaše vlásky ešte o niečo kratšie ako po plecia, nie je žiadny problém Clip-in použiť.

Správny odtieň si vyberiete priamo pri výbere produktu. Robíme všetko preto, aby bol výber toho správneho odtieňa pre vás čo najjednoduchší (reálne videá odtieňov pri clip-in vlasoch). Ak ste si prezreli náš vzorkovník odtieňov a predsa si nevybrali, napíšte nám na info@nanicvlasy.sk.

Poprípade využite našu službu Potrebujete poradiť pri výbere?. My nájdeme pre vás ideálne riešenie. Dennodenne radíme zákazníčkam ohľadom výberu správneho odtieňa aj Clip-in sady. Preto nám napíšte, ak si nie ste istá. Túto službu určite veľmi oceníte.

Tip: Ak si nie ste istá, vyberte si odtieň svetlejší. Je jednoduchšie vlásky prefarbiť na tmavšie, ako naopak.

Či už máte vlásky prírodne „nefarbené“, alebo chemický upravené, musíme si uvedomiť toto. Ani jedná z nás nemá všetky vlasy v rovnakom odtieni. Farba Vašich vlasov sa skladá z niekoľkých podtónov, ktoré v konečnom dôsledku vytvoria jeden súvislý tón. To znamená: ak si vyberiete o jeden, či dva tóny odlišný odtieň ako je ten váš, nič ste nepokazili. Práve naopak. Do popredia sa dostáva hit v predlžovaní vlasov MIX – tones. Predlžené vlasy sa po pripojení premiešajú s vašimi vlastnými a vytvoria tak pôvabný mix-melír. Ten postupne prechádza do jednotného tónu. Výsledok predĺženia je ohromujúci a pôsobí veľmi prirodzene.

... ak nebudete spokojná s doručeným odtieňom, je tu ešte možnosť výmeny vláskov do 60 dni – Chcem tovar vrátiť, alebo vymeniť.