Clip in vlasy Rýchlo pás Queen - Novinka

​Clip in vlasy Rýchlo pás Queen

Prinášame vám novinku na Slovenskom trhu. Náš nový Clip-in Pás s označením Queen. Táto sada sa vyznačuje nadštandardnou hustotou. Inšpirovali sme sa najpredávanejším pásom z našej ponuky Rýchlopás Plus (v extra hustote). Vieme, že na hustote vlasov záleží a je veľmi dôležitá, aby predĺženie resp. zahustenie vlasov bolo prirodzené. Preto sme sa rozhodli pridať do ponuky jeden pás s hustotou, ktorá pri pásoch nemá konkurenciu. Rýchla a jednoduchá aplikácia jediného pásu s ohromujúcou hustotou až 120g. Podobný pás v takej hustote nenájdete, exkluzívne len u nás.

DOSTUPNÉ DĹŽKY 
(45cm-120g, 50cm-120g, 55cm-120g, 60cm-120g,)
Dĺžku si vyberte nižšie pod popisom zvoleného odtieňa alebo kliknite na INÉ VARIANTY

Clip in vlasy Rýchlo pás Queen slúži hlavne na predĺženie a zahustenie zadnej časti vlasov a z časti aj bokov. Je vhodný pre ženy so stredne/priemerne hustými vlasmi a hustými vlasmi. Rýchlu aplikáciu vďaka piatim clip-in sponkám si zamilujete. 

Niektoré Clip-in vlasy viac pásové (ktoré slúžia na kompletné zahustenie/predĺženie), nemajú takúto hustotou. Tento pás ponúka nadštandard, žiadne riedke konce nečakajte. Konce vlasov a dĺžky sú husté, preto je výsledok úplne fantastický. 

100% ľudské vlasy použité v tejto sade zaručia prirodzený výsledok. Pohodlné nosenie a neuveriteľné zahustenie resp. predĺženie svojich vlasov. Vybrali sme pre vás 17 najžiadanejších odtieňov v dĺžkach 45cm, 50cm, 55cm a  teraz už aj 60cm. Štruktúra vlasov je rovná. Vlasy môžete žehliť, kulmovať aj farbiť. 

Viac informácií nájdete pri samotnom produkte, kde sú uvedené všetky potrebné informácie. V prípade, ak si nebudete vedieť vybrať správny odtieň, alebo dĺžku, kontaktuje nás. Sme tu pre vás a radi vám pri výbere poradíme, aby ste boli s našimi vláskami spokojní.
..............................................................................................

..............................................................................................

 

randomness