Clip-in vlasy Queen

Naša najhorúcejšia novinka Clip in vlasy Queen

DOSTUPNÉ DĹŽKY 
(45cm-240g, 50cm-240g, 60cm-280g, 65cm-300g,)
Dĺžku si vyberte nižšie pod popisom zvoleného odtieňa alebo kliknite na INÉ VARIANTY

Inšpirovali sme sa našimi najpredávanejšími Clip-in vlasmi Premium a Premium Plus. To nás viedlo byť o krok vpred a priniesť vám produkt, ktorý na Slovensku nemá obdoby. Clip-in vlasy rokmi overené svojou kvalitou a spracovaním, no predsa o niečo výnimočnejšie. To čo sme pridali Clip-in vlasom s označením Queen je ich nadštandardná extra hustota. Hustota, ktorá vás dostane. Clip-in vlasy Queen pozostávajú z 8 pásov pre kompletné predĺženie a zahustenie vlasov (rovnako, ako sady z našej ponuky Clip-in vlasy Premium, Premium Plus, Kučeravé, Ombré). Do ponuky sme zatiaľ pridali 14 odtieňov, ktoré nájdete aj pri všetkých našich Clip-in a Tape-in vlasoch. Vybrať si môžete z nasledujúcich dĺžok a hustoty: 45cm - 240g, 50cm - 240g, 60cm - 280g, 65cm - 300g. Štruktúra vlasov - rovná.

Ak ste obdivovali ženy s nádhernou hustou hrivou, vďaka Clip in vlasom Queen sa Váša predstava stane skutočnosťou. Jednoduchá a rýchla aplikácia, ktorú zvládnete sami. Po ich nasadení vlasy dokonalo splynú s vašimi a vy si budete môcť užívať ich dĺžku a hustotu. Vlasy môžete žehliť, kulmovať aj farbiť. Môžete si ich jednoducho prispôsobiť/upraviť podľa svojich predstáv.

Clip in vlasy Queen sú určené pre ženy s priemerne/stredne hustými a hustými vlasmi, alebo pre tie, ktoré chcú za akýchkoľvek okolností dosiahnuť neprehliadnuteľný objem. Naše vlasy sú spracovávané najšetrnejšími metódami na spracovanie vlasov, čo zaručuje ich fantastickú kvalitu (pri dennom nosení od 6 až 12 mesiacov). Kvalita našich 100% ľudských vlasov, spolu s ich neuveriteľnou hustotou, jednoduchou aplikáciou a dokonalým výsledkom vás okamžite presvedčia. Zo skúseností vieme, že zákazníčky naše Clip in vlasy využívajú v nezmenenej kvalite aj oveľa dlhšie. Dajte svojim vlasom ohromujúcu dĺžku resp. hustotu s našou Novinkou Clip-in vlasy Queen. Viac informácií sa dozviete pri samotnom produkte.

TIP: Hustota vlasov je v konečnom výsledku rozhodujúca. Hustotu, akú majú naše Clip-in vlasy pri daných dĺžkach v inom kamennom či internetovom obchode nenájdete. 
..............................................................................................
poradime-pred-nakupom
..............................................................................................

 

 

Clip-in vlasy Queen, najhustejšie Clip-in vlasy
randomness