Clip in vlasy Premium

Clip in vlasy

Clip-in Vlasy Premium, zo 100% ľudských vlasov REMY. 

Táto clip-in sada ponúka kompletné predĺženie a zahustenie vlasov. Skladá sa z 8 pásov, ktoré sa pripínajú po obvode celej hlavy. Zahustí a predĺži zadnú časť vlasov, rovnako aj boky. S našimi Clip-in vlasmi budete nadmieru spokojná. Prepracované prevedenie, šitie a kvalita vám zaručí prirodzený výsledok.

Vďaka svojej jednoduchej a rýchlej aplikácii sa Clip-in vlasy stali najpopulárnejšou metódou na predĺženie a zahustenie vlasov. Neničia a nepoškodzujú vlastné vlasy a behom pár minút dodáte svojim vlasom potrebnú dĺžku, resp. hustotu. Nasadanie Clip-in vlasov zvládne každý bez akejkoľvek pomoci. 

Jedinečná ponuka dĺžok, hustôt a odtieňov len u nás. Odtiene Clip-in vlasov Premium sú dostupné v dĺžkach 35cm-110g, 40cm-110g, 45cm-120g, 50cm-120g, 55cm-130g. Dĺžku zvolíte priamo pri každom odtieni - INÉ VARIANTY (zobrazí vám dostupné dĺžky), alebo hneď pod popisom zvoleného odtieňa.

Rýchla a jednoduchá aplikácia z vás v priebehu pár minút urobia krásku s dokonalými vlasmi. Clip-in vlasy sú jednoznačne najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť dlhé a husté vlasy bez akejkoľvek pomoci za malý okamih.

Clip-in Premium sú na dotyk veľmi jemné vlasy, ktoré vo výsledku pôsobia absolútne prirodzene. Moderným a šetrným spracovaním vlasov sa podarilo udržať ich vynikajúcu kvalitu. Životnosť týchto vlasov je až 6-12 mesiacov v TOP forme pri dennom nosení. Nie sú Clip-in ako Clip-in vlasy. Naše Clip-in vlasy nekúpite v inom internetovom ani kamennom obchode. Ďalšie informácie pri samotnom produkte vás budú určite zaujímať.

..............................................................................................
poradime-pred-nakupom
..............................................................................................

Clip in ludske vlasy Premium