Clip in vlasy Ombré

Clip-in vlasy OMBRÉ zo 100% ľudských vlasov európskeho typu REMY. Prinášame vám ich v EXTRA HUSTOTE. Fantastická voľba ako oživiť svoj účes. Vybrali sme pre vás tie najžiadanejšie kombinácie odtieňov, ktoré dotvoria váš imege a zvýraznia vašu jedinečnosť. Rýchla a jednoduchá aplikácia z vás v priebehu pár minút urobia krásku s dokonalými vlasmi. Clip-in vlasy sú jednoznačne najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako dosiahnuť dlhé a husté vlasy bez akejkoľvek pomoci za malý okamih. Štruktúra vlasov - rovná.

Odtiene Clip-in vlasov Ombré v extra hustote sú dostupné v dĺžkach  45cm-170g, 50cm-180g, 60cm-210g. Dĺžku zvolíte priamo pri každom odtieni - INÉ VARIANTY (zobrazí vám dostupné dĺžky), alebo hneď pod popisom zvoleného odtieňa.

Naše Clip-in vlasy sú vhodné na každodenné použitie, ale sú aj skvelou voľbou na spestrenie účesu, nosiť ich príležitostne a určite ich odporúčame pridať do spoločenských účesov. 

Určite s našimi Clip-in vlasmi zažiarite a nikto si ani nevšimne, že ich máte. 100% ľudské vlasy, ktoré dokonalo kopírujú vlastné vlasy, zaručia prirodzený výsledok. A čo je najdôležitejšie, nijako nepoškodia vaše vlasy. Táto sada slúži na kompletné predĺženie resp. zahustenie vlasov. Vybrať si môžete z 13 odtieňov v dĺžkach  45, 50 a 60cm v extra hustote.

Viac informácií sa dočítate pri samotnom produkte, pri ktorom si môžete pozrieť aj reálne video odtieňa, pre jednoduchý výber toho správneho odtieňa pre vás.
..............................................................................................

..............................................................................................

clip-in-vlasy-ombre-plus-extra-huste
randomness