Clip in vlasy Kučeravé

Clip-in vlasy kučeravé. 100% ľudské vlasy tej najlepšej kvality a spracovania aj po umytí si držia svoj vlnitý tvar. Hustota a hmotnosť tejto sady je prispôsobená na európsky štandard. Je plne postačujúca na priemernú, klasickú hustotu našich európskych vlasov. Pôsobia objemnejšie ako rovné a to pri rovnakej hmotnosti.

Clip-in Kučeravé sa skladajú z 8 šírok pripravených na okamžité použitie. V priebehu niekoľkých minút dosiahnete kompletné predĺženie alebo zahustenie svojich vláskov pomocou kučeravej sady. Na výber 16 odtieňov. Váha tejto sady je v závislosti od dĺžky od 35cm do 65cm - 110g až 130g. Dokonalé husté gramáže našich Clip-in kučeravých vlasov zaručia dokonalý výsledok. Pozrite si vo videu pri vláskoch, ako vyzerajú naše kučery a či splnia vaše predstavy. Výsledkom sú sexi vlnité vlásky s prirodzenou dĺžkou a objemom! 

Dobre vieme, že ak ide o sadu na kompletné predĺženie resp. zahustenie vlasov, musí byť použitých minimálne 100g ľudských vlasov. Preto sme našim Clip-in kučerám priadli gramáž. Nová hustota, ktorú inde nenájdete, exkluzívne len u nás:
35cm - predtým 80g - teraz 110g
45cm - predtým 90g - teraz 120g
55cm - predtým 100g - teraz 130g
65cm - predtým 125g - teraz 130g

..............................................................................................

..............................................................................................

Clip-in Kučeravé
randomness