Clip in cop Queen so šnúrkou

Clip-in Cop Queen so šnúrkou. Unikátna metóda prichytenia copu na vaše vlasy. Aplikácia tohto Copu so šnúrkou trvá cca. 2 minútky. Cop si obviažete okolo vášho copíka, stiahnete a poprípade spevníte gumičkou. Na výber najluxusnejší cop na nosenie z ľudských vlasov vôbec. Jeho hustota a prevedenie Vás dostane. Po nasadení je výsledok vďaka jeho hustote prirodzený a nepôsobí riedko. WaW efekt zaručený. Výberom nášho copu dosiahnete Cop, ktorý je krásny, výrazný a zároveň prirodzený. Použitý ľudský vlas dokonale kopíruje prirodzené chovanie vašich vlasov. Rýchla aplikácia, skutočne príjemné nosenie a okamžitá zmena vášho vzhľadu. Vlasy môžete žehliť, kulmovať aj farbiť.

Queen Cop sa vyznačuje naozaj krásnou hustotou v celej dĺžke, žiadne riedke konce. Konečne môžete mať Cop, s ktorým budete maximálne spokojná. Cop sa hodí na akúkoľvek príležitosť. Vyrazte dych krásnym copom, verte, že nejedna vám ho bude závidieť. Cop, ktorý stojí za to. 

Clip-in Cop so šnúrkou s Extra hustotou 125g a dĺžke 50cm, to je náš jedinečný Clip-in Cop Queen. Vybrať si môžete z 15 odtieňov. Bohatý a hustý cop, ktorý si zamilujete

Clip-in Cop so šnúrkou je šitý zo 100% ľudských vlasov REMY. 

Ak si nie ste istá výberom správneho odtieňa alebo Clip-in sady, poraďte sa sa nami

Obrázok

Clip in cop z ľudských vlasov, 125g extra hustý, 50cm