Recenzia CHI Straight Guard, vyhladzujúci krém

Obrázok

Ako druhého zástupcu značky CHI (predtým som recenzovala CHI Silk Infusion, hodvábny olej) si dnes zoberiem pod drobnohľad vyhladzovací krém na vlasy CHI Straight Guard alebo krémový strážca rovných vlasov.

Sľubuje odstránenie krepových, kučeravých vlasov a uľahčenie štylizácie a práce s kefou. Obsahuje krémovú formulu, ktorá vlasy vyrovnáva a vyhladzuje a tiež pravý prírodný hodváb a vyváženú kombináciu proteínov a bylinných extraktov.

Po aplikovaní gélu sú na dotyk vlasy oveľa jemnejšie a viditeľne viac rovné. Nie sú rozlietané a ľahko sa rozčesávajú. Je to ideálny prípravok pre slečny, ktoré trápia vlnité, neposlušné vlasy. Žiadne vlnky a to za pár minút, bez použitia žehličky. Vlasy sú menej krepové ako bez použitia prípravku, ale stále je to trocha viditeľné. Avšak, prípravok obsahuje keramické komponenty a preto má tepelno - ochranné schopnosti, takže si vlasy bez obáv z poškodenia môžete vyžehliť žehličkou alebo inak tepelne upraviť. Ale následné žehlenie je už len mierna úprava celkového účesu, určite vám nezaberie toľko času, ako žehlenie bez použitia prípravku.

ObrázokObrázok

CHI Straight Guard je mimoriadny svojou tvarovou pamäťou vďaka prieniku do vnútra vlasového vlákna. Vlasy ostávajú rovné aj ďalšie dni po aplikovaní. Žiadne dodatočné úpravy až do ďalšieho umytia. Len učesať a ísť. Vlasy vôbec nezaťažuje a nemastí a ako som už spomínala pri olejčeku Silk Infusion, krásne vonia.

Ako môžete aj na obrázku vidieť, prípravok obsahuje malé trblietavé čiastočky, ktoré predpovedajú vysoký lesk vlasov, ale ten som postrehla skôr u olejčeka Silk Infusion ako u tohto krému. Na celú dĺžku mojich vlasov som na jednu aplikáciu 3x stlačila dávkovač krému.

CHI Straight Guard si zakúpiť môžete TU: CHI Straight Guard

Recenziu napísala: Nikoleta Vujisicová http://www.nikoletavujisicova.com/

Obrázok

Komentáre

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.