Recenzia CHI Silk Infusion, hodvábny olej

Obrázok

Prvýkrát som sa zo značkou CHI stretla v maturitnom ročníku. Na poslednú chvíľu som zháňala kaderníka, ktorý by mi urobil účes na stužkovú, kedže môj kaderník bol na súťaži v zahraničí. S účesom som bola veľmi spokojná, ale zaujímalo ma, čo to použila slečna na moje vlasy, čo tak krásne voňalo.

Povedala mi o americkej značke neznámej na našom trhu a ponúkla mi malú vzorku olejčeka na končeky vlasov. Doteraz si pamätám ako hovorila: ,,Stačí máličko, kvapka veľkosti malého hrášku". Olejček som začala používať pravidelne a dnes je značka CHI jednoznačne mojou najviac obľúbenou vlasovou kozmetikou. Jej dostupnosť na Slovensku je stále biedna, poväčšine tieto výrobky zoženiete len v lepších kaderníctvach. Ja som však objavila internetový obchod www.nanicvlasy.sk, kde sú výrobky CHI dostupné, za veľmi dobré ceny a čo je hlavné - originál.

Už podľa elegantného červeno - sivého balenia je jasné, že pôjde o veľmi kvalitnú kozmetiku. Všetky výrobky CHI majú veľmi sympatické fľaštičky, ktoré zaujmú na prvý pohľad a na poličke s kozmetikou sa priam vynímajú.

Ako prvý Vám dnes predstavím prípravok, ktorý je medzi milovníkmi kvalitnej vlasovej kozmetiky veľmi populárny a to olejček CHI Silk Infusion.

Tento olejček používam už niekoľko rokov a je to jednoznačne môj TOP prípravok na vlasy. Používa sa na celkovú regeneráciu poškodených vlasov a mňa zaujal od prvej aplikácie. Síce som nikdy nemala vlasy výrazne poškodené, no vďaka pravidelnému farbeniu a hlavne žehleniu som ich mala veľmi suché. 

Použitie je jednoduché. Aplikuje sa do vlasov, prevažne na končeky, bez následného umytia. Obsahuje veľké molekuly prírodných hodvábnych proteínov, ktoré prenikajú do štruktúry vlasov a obohacujú ju o prírodné vitamíny. Regeneruje poškodené miesta v štruktúre vlasov a posilňuje ich. Pšeničné a sójové proteíny udržujú vlasy veľmi hebké, ľahko formovateľné, s viditeľným leskom a bez výrazného strapatenia sa. Už po prvom použití budete cítiť podstatnú viditeľnú aj citeľnú zmenu na svojich vlasoch.

Toto obnovujúce sérum zanecháva vlasy mäkké, jemné a žiarivo lesklé. Uľahčuje rozčesávanie a čo je veľmi dôležité - neobsahuje alkohol, takže je veľmi vhodný pre slečny, ktoré si vlasy upravujú tepelne - či už fénom, žehličkou alebo kulmou. Poskytuje vlasom dokonalú ochranu nielen pred teplom ale aj pred prachom a ani po pravidelnom žehlení moje vlasy nemajú vôbec rozštiepené končeky a nie sú suché. Čo mňa zaujalo ako prvé, je jednoznačne jeho špecifická vôňa charakterizujúca všetky CHI výrobky. Počula som názory, že vonia ako pánska kolínska, no ja si myslím, že to pánska kolínska (ak vôbec?) vonia ako CHI :) Niektorým táto vôňa môže prekážať, lebo je naozaj výrazná, ale ja ju milujem.

 
Obrázok

Jedným z najväčších plusov je určite to, že stačí aplikovať naozaj len malé množstvo. Priemerne veľká kvapka do dlane. Ja olejček používam prevažne na končeky vlasov a 50 ml balenie mám už vyše roka. Pri každej ďalšej aplikácii smutne pozerám do fľaštičky, či už náhodou nebude koniec, lebo sa mi ešte pri žiadnom prípravku na vlasy nestalo, že by mi bolo 50 ml pri pravidelnom používaní vydržalo dlhšie ako 6 mesiacov. Treba však dávať pozor, aby ste si do vlasov nenaniesli veľké množstvo, pretože vlasy mierne zamastí. Naozaj stačí kvapka vo veľkosti hrášku.

Cena 59 ml balenia je cca. 10,70€, čo sa niekomu môže zdať pomerne dosť za olej na vlasy, ale keď zoberiete do úvahy to, ako dlho Vám tých 59 ml vydrží, oplatí sa investovať. Vaše vlasy sa Vám poďakujú :)

Zakúpiť si ho môžete: TU! CHI Silk Infusion

Recenziu napísala: Nikoleta Vujisicová http://www.nikoletavujisicova.com/

Obrázok

Pridať nový komentár

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.