15 HAIR STORY - Monika: Clip-in Vlasy

Obrázok

Tvoja HAIR STORY Monika:
Keď som bola malinká, mala som krásne husté, kučeravé dlhé vlasy pod zadok, ale poznáte to, ako som dospievala, som začala vymýšľať a farba na vlasy a iné chemické zásahy a najmä žehlička, dala vlasom zabrať viac než dosť.

HAIR STORY je pravdivý príbeh zákazníka, ktorý opisuje svoju reálnu skúsenosť s výrobkom z obchodu NaničVlasy.sk. Každá HAIR STORY bude zdieľaná na facebooku Nanicvlasy.sk, kde sa v pravidelných mesačných intervaloch vyhodnocuje ta NAJ! O víťazovi rozhodnú vaše sympatie, ktoré môžete vyjadriť prostredníctvom tlačidla „Like“. HAIR STORY, ktorá získa najviac „palčekov“ víťazi a získava kupón v hodnote 33€. / Ako pridám svoju HAIR STORY a získam kupón na 33€?

Tak som začala pokukovať po rôznych stránkach s clip in, až som natrafila na túto stránku a vlásky som dostala ako darček od môjho priateľa k Valentínu.

Objednali sme extra husté, najbledšiu blond v dĺžke 40 cm. A ako som už spomínala, moje vlasy sú od prírody kučeravé, rozhodla som sa clipy umyť nechať voľne uschnúť a na moje prekvapenie, ostali ozaj krásne zvlnené, takže keď si ich teraz nasadím, krásne splynú s mojimi a ja môžem s úsmevom pohadzovať bujnou, kučeravou hrivou, ktorá ma opäť vrátila do mojich detských čias a nevzdala by som sa ich za nič už :)) Veď posúďte sami aká veľká zmena to je...:)

Monika, Bratislava

A výsledok?

(Ak sa ti páči táto skúsenosť nezabudni dať "Like" na facebooku)

Obrázok

Obrázok

Pridať nový komentár

You must have Javascript enabled to use this form.